Sympatyczna fretka domowa

Dodano 24 lutego 2017, w Pozostałe, przez julkka99a

Jak troszczyć się o fretkę? Fretka to jeden z sympatyczniejszych zwierzątek, który spodoba się każdemu dziecku. Zanim jednak zdecydujemy się na posiadanie takiego zwierzaczka, należy zapoznać się z jego zachowaniem i typowymi zwyczajami. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, że fretki są bardzo ruchliwe i zwinne, a dodatkowo są również ciekawskie i bardzo chętnie będą poruszać się po całym naszym mieszkaniu.

Zdjęcie znalezione na stronie Fretka-domowa.pl/

Zdjęcie znalezione na stronie Fretka-domowa.pl/

Z tego względu musimy przygotować je na pojawienie się naszego pupila, usuwając rzeczy, które potencjalnie mogłyby zaszkodzić futerkowym przyjaciołom. Znamienne jest także wybranie właściwej klatki, która powinna być dosyć duża. Tylko dzięki temu fretka będzie czuła się w niej znakomicie i tym samym chętnie będzie w niej przebywać. Warto także sięgnąć po specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla hodowców omawianych zwierząt. Bez wątpienia odszukamy tam mnóstwo godnych uwagi wskazówek, które pomogą nam jeszcze lepiej przygotować się do opieki nad fretką. Należy także wspomnieć, że również w wirtualnej przestrzeni odszukamy strony poświęcone wymienionym zwierzętom.

Artykuł na podstawie strony Fretka-domowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>